Bohemia Crystal Sklenená dóza na med Včelí úľ

Dóza na med z olovnatého krištáľu ve tvare včelieho úľa. Balené v tmavomodrej darčekovej krabici. Vhodné do umývačky. Objem 150ml. Výška 119mm. Šírka 118mm. 

Dóza na med Včelí úľ je kvalitná a praktická dekorácia z luxusného českého krištáľu. Jej hravý dizajn rozžiari každý kuchynský kút alebo obývaciu izbu. Poteší malé aj veľké mlsné jazýčky bez rozdielu. Táto nádoba je primárne určená ako nádoba na med - tekutý aj pastovitý. Vďaka zaoblenému vnútru sa dokonale umýva ručne aj v umývačke riadu.

Ak práve nemáte med, nasypte do nádoby cukor alebo zdravšie alternatívy. Dózu môžete naplniť veselými farebnými cukríkmi, sušeným ovocím alebo orechmi v čokoláde. Experimentujte s farbami a dobrotami.

Vďaka lomu svetla v kryštáli je každá farba vizuálnym zážitkom. Hrajte sa a fantazírujte, je to jedna z tých drobností, ktoré spestrujú každodenný život.

Dóza Včelí úľ je vhodná ako darček pre malé i veľké deti, včelárov, rodičov, starých rodičov, novomanželov, skrátka pre každého, kto ocení ľahkosť a hravosť dizajnu v kombinácii s vysokou českou kvalitou a luxusným krištáľovým spracovaním.

Dóza vytvára hrejivú a uvoľnenú atmosféru nielen v interiéri, ale aj pri rozbaľovaní pri vianočnom stromčeku alebo na narodeninovej oslave.

28,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 23,33 €