Masážny balzam s propolisom

Vypredané

• zázvorový extrakt pre prekrvenie pokožky a jej príjemné zahriatie
• methylsulfonmethan (MSM) pre zníženie bolestivosti, pôsobí protizápalovo
• chondroitín sulfát pre stavbu väzivového tkaniva a zabránenie rozpadu kolagénu v kĺboch 

Návod na použitie

Na cieľové miesta a ich okolie naneste primerané množstvo masážneho balzamu a jemne vmasírujte do pokožky. Nie je vhodný na tvár. Po masáži doporučujeme umyť ruky. Zabráňte styku s očami. Nepoužívať pre deti do 3 rokov.

Jedinečné zloženie s propolisom
Do tohto balzamu sme pridali hneď niekoľko zložiek, za tú najvýraznejšie však považujeme propolis. Masážou sa môže uľaviť unaveným svalom, namáhaným svalom po športe alebo náročnej práci. Propolis je známy pre svoje hojivé účinky. Propolis je úžasný dar prírody, ktorý včielky používajú pri základnej obrane pred vírusmi, bacilmi alebo inou nákazou úľa.


Keď len olej nestačí
Masáže mávame spojené buď so športom, alebo s pokojnou relaxáciou. V oboch prípadoch určite poznáte ten pocit úľavy pre natiahnuté svaly - masáž uvoľní kŕče, prekrví pokožku a napomôže k rýchlejšej celkovej regenerácii. Behom chvíľky sa tak môžeme zase cítiť opäť v kondícii.
Predovšetkým pri športoch a inej fyzickej záťaži je ale veľmi dôležité, aby pokožka dostala aj viac než len fyzické uvoľnenie. Kým masážny olej dokáže upokojiť a tkanivá príjemne prehriať, výživu spravidla neobsahuje. A vtedy prichádza na rad masážny balzam s propolisom s celou radou špeciálnych zložiek pre starostlivosť o svalstvo, šľachy a kĺby.


Hmotnosť: 150g

Zloženie: Aqua, Hydrogenated Polyisobuten, Oleyl Erucate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Menthol, Caprylic/Capric /Myristic/Stearic Triglyceride, Ethoxydiglycol, Alcohol, Dimethyl Sulfone, Propolis Extract, Propylene glycol, Zingiber Officinale Extract, Sodium Chondroitin Sulfate, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Polyacrylamide, C13-14 isoparaffin, Laureth-7, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

12,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 10,00 €