Pleva Výživný krém s materskou kašičkou 4v1

Pleva Výživný krém s materskou kašičkou 4v1

• podporuje vyhladzovanie vrások a regeneráciu
• pleť zanecháva veľmi jemnú, hladkú a pružnú
• obsahuje vyživujúce, antioxidačné a hydratačné zložky

Vhodný pre všetky druhy pleti aj pre pleť veľmi citlivú.

Návod na použitie: Pleť dôkladne zbavte zvyškov make-upu a nečistôt, krém v tenkej vrstve vmasírujte do pokožky a nechajte zaschnúť. Vhodný na denné použitie. Určený pre starostlivosť o tvár, ruky aj telo.

Už viac ako 20 rokov firma Pleva vyrába kozmetiku zo včelích produktov a po celú tú dobu premýšľajú, ako vylepšiť niektoré vlastnosti a znásobiť blahodarné účinky. Všetky ich skúsenosti sa potom premietli do tohto krému, ktorý zostavili hneď zo štyroch zložiek. Spojili silu materskej kašičky s tromi druhmi olejov, aby boli čo najviac podporené regeneračné a výživové účinky. Vďaka starostlivo zvolenému pomeru olejov dostáva pokožka presne to, čo potrebuje pre zdravie a krásu. Naviac sa krém ľahko vstrebáva a je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku.
hroznový olej
Významný zdroj antioxidantov a kyselín, ktoré majú regeneračné a spevňujúce účinky. Tento olej tiež pôsobí hydratačne. Naviac ochraňuje dôležité kožné lipidy a prispieva k pružnosti a hebkosti pokožky.
slnečnicový olej
S týmto druhom oleja získa vaša pleť dôležité omega-6 polyénové kyseliny, ktoré si náš organizmus nevie sám vyrobiť. Slnečnicový olej navyše podporuje prekrvenie pokožky, pomáha hojeniu a celkovo zvyšuje zdravú vizáž pleti.

olivový olej
A konečne štvrtá zložka, ktorá stojí za vyhladzovaním vrások a vypínaním pokožky. V kréme ju nájdete hneď v dvoch formách s názvom olivami 1000 a Oliwax; vždy to sú 100% prírodné, avšak klinicky testované produkty získavané z olivového oleja:
• OLIVA 1000 obnovuje štruktúru kože a posilňuje jej bariérovej funkcie, ďalej prispieva k dlhodobej hydratácii a tiež obmedzuje známky starnutia
• Oliwax je prírodný vosk, vďaka ktorému sa krém skvele roztiera, rýchlo vstrebáva, dodáva pleti hodvábny pocit dotyku a zanecháva pokožku suchú, bez nepríjemné mastnoty
Olivový olej obsahuje veľa vitamínu E, s ktorým bude vaša pokožka vláčnejšia a zachová si svoju elasticitu. Výrazne tak prispieva k mladému sviežemu vzhľadu.

Hmotnosť: 50g

9,30 €