CHRVALA VČELÁRSKE POTREBY


Od roku 2020 sme novootvorený rodinný obchod so včelárskymi potrebami, vybavením, literatúrou, včelími produktami, kozmetikou a medovinou. 

Ponúkame aj Vám svoj domáci med pod značkou Martin Chrvala, rodinné včelárstvo, ktorý je pilne zbieraný na úpätí Malých Karpát, v malebnej dedinke Dechtice. Svoju pravosť a kvalitu dáva najavo kryštalizáciou.

Náš príbeh sa začal pred pár rokmi, keď sme začali s chovom včiel. Mali sme prvé dve rodiny, z ktorých sme sa veľmi tešili a učili sme sa o nich starať. Ako sme postupne zháňali výbavu a doplnky, často sme museli behať do predajní niekde mimo okres, čo bolo časovo náročné. A tu vznikla myšlienka, že práve takáto predajnička v Trnave chýba. Bola to pre nás veľká výzva a príležitosť ako sa realizovať, robiť čo nás baví a ušetriť veľa času a námahy včelárom v okolí a postarať sa o to, aby u nás našli vždy všetko potrebné. Stále komunikujeme s našimi zákazníkmi a snažíme sa zlepšovať a rozširovať sortiment. Veľmi radi Vás privítame v našom obchodíku. Tešíme sa na Vás.

Budujeme našu dôveru medzi zákazníkmi aj tým, že im pomáhajú Vaše recenzie. Ak sa chcete podeliť s Vašimi skúsenosťami, pocitmi, odbornosťou....Tlačidlo dole Vás nasmerujete na náš profil na Googli, kde môžete zanechať Vašu recenziu. Vopred ďakujeme za Vaše hodnotenie.