Aprothymus 100ml

APROTHYMUS 100ML

sirup s propolisom a tymianom

Sirup s propolisom, vitamínom C a tymianom na imunitu a trávenie. 

Orálny roztok. Výživový doplnok, 100 ml

Zloženie:

cukor, vodný extrakt propolisu (1% fenolových zlúčenín),vodný extrakt medicínskeho tymiánu (Thymus vulgaris) (1:1),med, glukózový sirup, vitamín C (kyselina L-askorbová). 

Produkt neobsahuje žiaden etylalkohol.

Popis:
Doplnok stravy s propolisovými a tymianovými fenolovými zlúčeninami a vitamínom C. Vitamín C pomáha udržiavať imunitný systém, chráni bunky pred oxidačným poškodením, zlepšuje absorpciu železa. Kombináciou propolisu a tymiánu vznikol prostriedok vhodný nielen na podporu imunitného systému, ale vďaka antibakteriálnym a antimikróbnym účinkom propolisu a antibiotickým a antiseptickým účinkom oboch zložiek je tiež ideálnym pomocníkom pri problémoch tráviaceho traktu, či už ide o trávenie, obnovu črevnej mikroflóry, bolesti brucha rôzneho pôvodu, plynatosť.

Potenciálni užívatelia:

  • Všetci, ktorí chcú podporiť svoj imunitný systém
  • Ľudia trpiaci tráviaci problémami


Spôsob užívania: 

Dospelí a deti nad 12 rokov môžu užívať 1 dezertnú lyžičku (10 ml) 2 až 3-krát denne,
deti od 6 do 12 rokov 1 čajovú lyžičku (5 ml) 2 až 3-krát denne,
deti od 3 do 6 rokov ½ čajovej lyžičky (2,5 ml) 2 až 3-krát denne.
Pre deti mladšie ako 3 roky je užívanie nevyhnutné konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.
Odporúčaná denná dávka (30 ml) obsahuje 180 mg vitamínu C (225% referenčných nutričných hodnôt, 150 mg propolisových fenolových zlúčenín (Referenčná nutričná hodnota nešpecifikovaná).


Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti: Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať. Informácie o tomto produkte týkajúce sa jeho účinkov na ľudské zdravie vychádzajú z literatúry, domácich a zahraničných vedeckých štúdií a tiež zo skúseností našich zákazníkov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Apikonzultantka môže dávkovanie individuálne upraviť. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C a relatívnej vlhkosti do 75 % . Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

11,20 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 9,33 € 112,00 € / 1 l