Medové telové mlieko

Vypredané

• k výžive a regenerácii pokožky celého tela
• hydratuje a spomaľuje starnutie pokožky
• ľahko sa vstrebáva a krásne vonia po mede 

Návod na použitie

Medové telové mlieko používajte minimálne raz denne, najlepšie po večernej či rannej kúpeli. Zamerajte sa predovšetkým na oblasť bruška, stehien a zadku. Tieto problémové partie potrebujú našu starostlivú každodennú starostlivosť - koža je na nich totiž najviac napínaná, sťahovaná a rozťahovanie, preto tiež pomerne rýchlo starne. Telové mlieko vám pomôže udržať tieto problémové partie vo forme.

Medová hebkosť pre vašu pokožku
Voňavé telové mlieko je určené k výžive a regenerácii pokožky na celom tele. Obsahuje včelí med, ktorý je bohatý na bielkoviny, minerálne látky, vitamíny a enzýmy. Ihneď po nanesení na pokožku pocítite dotyk hebkosti. Pravidelným používaním docielite svieže a zamatovo jemnej pokožky. Telové mlieko sa ľahko vstrebáva a je krásne cítiť po mede.

Hydratáciou k jemnosti
Kým o pleť sa väčšina žien stará s veľkou starostlivosťou, dvakrát denne používa krém, správne sa odličuje, líči a čistí, na zvyšok tela často zabúda. Pravidelnú starostlivosť totiž potrebuje nielen tvár, ale aj zvyšok tela. Každým sprchovaním či kúpaním vo vani naša pokožka stráca hydratáciu aj svoju pružnosť. Voda, mydlá a sprchové gély kožu často vysušujú. Minimálne raz denne by sme mali používať telové mlieko, krém či olej. Tieto prostriedky dodajú pokožke nielen hydratáciu, ale tiež dôležitou vláčnosť, jemnosť a krásnu vôňu.

Hmotnosť: 200g

Zloženie: Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Mel , Tocopheryl Acetate, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin , Potassium Sorbate, Parfum, Benzyl Benzoane, Hexyl Cinnamal, D-Limonene, Linalool

7,10 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 5,91 €