Oculocin Propo 5ml

OCULOCIN PROPO

Propolis, aloe vera a harmanček - úľava a osvieženie očí
Očné kvapky s propolisom

Antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Praktické balenie 10 kusov sterilných ampuliek. 5 ml

Zloženie: 

Čistá voda, glycerín, extrakt z aloe vera, extrakt z harmančeka, extrakt z propolisu, chlorid sodný, kyselina boritá (bórová voda),tetraboritan sodný, disodium EDTA.

Popis:
Očné kvapky zabezpečujúce hygienu a hydratáciu očí, ktoré obsahujú kľúčové zložky ako propolis, aloe vera a harmanček.
Antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky.
Praktické balenie 10 kusov sterilných ampuliek.OCULOCIN PROPO Sterilné očné kvapky 5 ml. 10 jednodávkových ampuliek po 0,5 ml. 

Zdravotnícka pomôcka. Úľava a osvieženie pre podráždené oči. 

Indikácie: Očné kvapky pre podráždené a unavené oči zabezpečujúce hygienu a hydratáciu očí vystavených dennému pôsobeniu externých faktorov.
dávkovanie a spôsob podávania: Aplikujte 1-2 kvapky do každého oka. Nepoužívajte kvapky, ak ste alergický na akúkoľvek zložku roztoku.

Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Apikonzultantka môže dávkovanie individuálne upraviť. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C a relatívnej vlhkosti do 75 % . Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

13,90 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 11,58 €