Pleťový krém s medom denný

• prežiari unavenú pleť
• dodá zamatovú hebkosť
• vhodný pre normálnu, suchšie a mastnejšiu pleť 

Návod na použitie

Pleťový krém s medom je určený pre každodenné ranné použitie. Krém naneste na vyčistenú pleť, vtierajte jemnými pohybmi a pred nanesením make-upu nechajte krátku chvíľku vstrebať.

Odlišné zloženie denného a nočného krému
Možno už ste niekedy premýšľali nad tým, či je naozaj nutné používať denný aj nočný krém. Nestačil by jeden? Je medzi nimi vôbec nejaký rozdiel? Dva krémy iným zložením sú naozaj potrebné, pretože vo dne aj v noci sa s našou pleťou dejú pomerne rozdielne veci. Už na prvý pohľad si všimnete, že denné krémy bývajú veľmi ľahké, jemné a majú vzdušnejší konzistenciu.

Denný krém by mal pleť dostatočne hydratovať a dodať bunkám výživu, ktorú pre celý deň potrebujú. Zároveň si však skoro po nanesení krému väčšina žien nanesie tiež make-up, preto by sa mal denný krém veľmi rýchlo vstrebávať.
Nočný krém obsahuje často viac zmäkčujúcich a zvlhčujúcich látok, najmä rôzne oleje. Tie pomáhajú obnovovať ochrannú bariéru na povrchu pleti a samozrejme dodávajú pleti potrebné tuky, ktoré v noci žiadnej žene nevadí, zatiaľ čo vo dne sú pomerne nevítané, pretože by pleti dodávali nepekný mastný vzhľad. Od nočného krému zároveň chceme, aby pleť upokojil, vyživila, hydratoval a ráno bola nádherne prekrvená a vyhladená.
Ak si miesto denného krému namažete ráno nočné, pleti sa určite pre raz nič nestane, však rôzne dennej doby majú rôzne potreby - ostatne do práce sa tiež neodoberiete len v nočnej košieľke a županu.

Hmotnosť: 50g

Zloženie: Aqua, Paraffinum liquidum, Mel, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Isopropyl Myristate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin , Potassium sorbate, Trienthanolamine, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol


7,70 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 6,41 €