Pleťový krém s medom nočný

• vyživuje a regeneruje
• zlepšuje prekrvenie pleti
• príjemná medová vôňa 

Návod na použitie

Krém naneste na odlíčenú a vyčistenú pleť. Môžete použiť väčšie množstvo krému než v prípade bežných denných krémov. Vyhnite sa oblastiam okolo očí, na ktoré je potrebné aplikovať špeciálny očný krém, napríklad náš Medový očný krém. Doprajte pleti dostatočné množstvo času, aby sa krém mohol vstrebať.

Ako deň a noc
Medový krém je určený pre citlivé ošetrenie unavenej pleti. Nočné krémy všeobecne bývajú trochu mastnejšie, pretože majú za úlohu pokožku v noci vyživiť. Zatiaľ čo u denného krému by jeho vyššiu mastnoty vadila, u nočného je vítanou prednosťou. Nočný krém je určený skôr pre suchšiu a normálnu pleť.

Neodporúčame nočné a denné krémy zamieňať, v starostlivosti o pleť v rôznych denných dobách sú podstatné rozdiely. Pleť má totiž počas dňa a cez noc úplne iné potreby, a tomu je potrebné prispôsobiť aj prípravok, ktorým ju budete ošetrovať. Kým cez deň spotrebuje pleť väčšinu energie na svoju ochranu, v noci má čas na dôkladnú regeneráciu.
Denný krém by mal pleť hydratovať, zatiaľ čo nočný krém pleť skôr vyživuje. Preto je jeho konzistencia často hutnejšie než u ľahkých denných krémov. Vyživujúce látky totiž potrebujú čas, aby sa vstrebali. Preto nemôžeme odporučiť používanie nočného krému napr. Pod make-up, pomaly by sa vstrebával a pleť by pôsobila pomerne mastným dojmom.

Hmotnosť: 50g

Zloženie: Aqua, Paraffinum liquidum, Ethylhexyl Stearate, Helianthus annuus seed oil, Mel, Glycerin, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl acid, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin , Potassium sorbate, Trienthanolamine, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol

9,30 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy bez DPH 7,75 € 0,19 € / 1 g