Vŕtačka rámikov - 3-hlavová, 4-hlavová,5-hlavová,6-hlavová

Na Objednávku

NA OBJEDNÁVKU

Ak sa chcete zbaviť monotónnej práce s navŕtavanim rámikov, toto je ten pravý produkt pre Vás. Vŕtačka rámikov je zostrojená tak, aby bolo možné jedným pohybom vyvŕtať celú rámikovú latku. Je jedno či vŕtate hornu a spodnú, alebo bočné latky, tento vinikajúci pomocník Vám umožní navŕtať až do 450 rámikov za hodinu. Vzdialenosť vrtacích hláv je možné jednoducho nastaviť, konštrukcia je pevná na gumových protišmykových nohách, stolík na lineárnych vedeniach, 3 vrtacie nastavitelné hlavy na hlinníkovom vedení. Silné jednosmerné elektromotory so sklučovadlom s možnosťou upnúť vrtáky priemeru 1,5 - 2,0 mm. Hlavy majú 5000 - 10 000 RPM. Súčasťou dodávky je aj napájací kábel s vypínačom. Vrtačky je možné napájať z autobatérie, alebo sinejšieho 12 alebo 24 V DC zdroja (autonabíjačka, usmernený transformátor).

12 V je vhodných pre štandardné vŕtanie. Ak však máte rámikov viac a chcete vysokorýchlostné vŕtanie, použite napájanie 24V a nebudete stíhať vŕtačke vymieňať latky.

Vhodný napájací zdroj s prepínaním 12/24V si môžete zakúpiť priamo u nás.

Vŕtačku dodávame v demonte s priloženým detailným montážnym návodom pomocou ktorého vŕtačku bez problémov zmontujete. K montáži budete potrebovať základné náradie (krížový skrutkovač, imbusové kľuče, kladivko).

Vyberte si variant:

Cena od 120,00 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy